دوربین مداربسته انبار در یزد

بسیاری از مشاغل برای حفظ امنیت خود نیاز به دوربین مداربسته یا دزدگیر دارند. زمانی که اجناس مهمی در انبار وجود داشته باشد احتیاج بیشتری به دوربین مداربسته وجود دارد. در اکثر موارد لوازم و وسایل به صورت بسته بندی شده در انبار است و برای شخص سارق سرقت بسیار راحت می شود.

دوربین مداربسته انبار

اما به وسیله دوربین مداربسته انبار می توان نظارت کامل بر فضا را داشته باشید و خروجی، ورودی را چک کنید. دوربین مداربسته انبار ویژگی هایی مخصوص برای چنین مکانی دارد و این دوربین انبار از اجناس کارخانه ها و شرکت ها محافظت می کند. با نصب دوربین مداربسته انبار امنیت سرمایه خود را تامین می کنید. دغده هایی که یک مدیر کارخانه برای سرمایه های موجود در انبار دارد شامل صرفه جویی در هزینه ها، حفظ تجهیزات و ماندگاری آنها، افزایش سود برای کارکنان، پایش فعالیت و عملکرد کارخانه است و به همین منظور نیاز است تا دوربین سوله و کارخانه در نقاطی مشخص نصب شود. 

دلایلی که دوربین را در انبار نصب می کنید

  • با نصب دوربین سوله از وقوع جرم مانند سرقت و دزدی جلوگیری می کنید یا در صورت وقوع جرم می توانید به راحتی آن شخص را پیدا کنید. برای این کار باید محل نصب دقیق دوربین مداربسته سوله را بدنید و از افراد با تجربه برای نصب کمک بگیرید که دقیقا دوربین مداربسته سوله را در چه محلی نصب کنند.
  • تمامی دارایی و سرما یک کارخانه و شرکت در انبار یا سوله نگهداری می شود و برای حفظ منابع مالی بهتر است به نصب دوربین مداربسته سوله یا انبار بپردازید و از کالاهای خود در انبار مراقبت کنید.
  • یکی دیگر از دلایلی که نصب دوربین سوله را الزامی می کند این است که ممکن است در حادثه ی جانبی پیش آید و شما می توانید زمانی که حادثه اتفاق افتاده است را از طریق دوربین مداربسته سوله مشاهده کنید.

بیشتر بدانید:

دوربین مداربسته خانه ، دوربین مداربسته دید در شب رنگی ، تجهیزات دوربین مداربسته

چه هدفی برای نصب دوربین مداربسته در انبار در استان یزد وجود دارد؟

  • پیشگیری از وقوع جرم و یا مطلع شدن در اسرع وقت.
  • محافظت از دارایی و اجناس انبار.
  • پیشگیری از حوادت جانبی
  • استفاده از فیلم ها به عنوان مدرک.

دوربین مداربسته در انبار باید دارای چه خصوصیاتی باشد؟

دوربینی که در انبار ها نصب می شود با دوربین هایی که در اماکن  مسکونی و خانه ها نصب می شود متفاوت است و باید یک سری ویژگی ها باشد.

دوربین مداربسته در انبار باید دارای چه خصوصیاتی باشد؟

ویژگی هایی که یک دوربین مداربسته انبار باید داشته باشد به صورت زیر است:

1- قابلیت دید در شب

تاریکی شب یک نکته بسیار خوب برای دزدان است که می توانند با خوابیدن نگهبان به اجناس دستبرد بزنند. 

اما در صورتی که یک دوربین مداربسته که قابلیت دید در شب را داشته باشد در این مکان نصب شود این اتفاق نمی افتد و می توان محیط را نظارت کرد. 

2- امکان کنترل کردن از راه دور

دوربین هایی وجود دارند که امکان اتصال به تلفن همراه یا کامپیوتر وجود دارد و می توان از راه دور آنها را نظارت و کنترل کرد.

3- برخورداری از وضوح بالا

بالا بودن رزولوشن دوربین ها از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که لازم است تا اجناس مختلف با جزئیات کامل دیده شود.

4- استحکام بدنه بالا

ممکن است در انبار ها مواد احتراق زا و یا منفجره وجود داشته باشد و آتش سوزی در این مکان اتفاق بی افتد. ممکن است در حین جا به جایی به دوربین ضربات محکمی وارد شود. بدنه دوربین باید خاصیت ضد انفجار و ضد ضربه داشته باشد تا در این مواقع دچار آسیب جدی نشود.

استحکام بدنه بالا

کلام اخر درباره دوربین مداربسته انبار در یزد

مالکان تجاری می توانند از هرجایی در دنیا با استفاده از سیستم اینترنت به صورت مستقیم تصاویر زنده یا ضبط شده دوربین های مداربسته را بر عملکرد پرسنل و میزان مشتریان خود داشته باشند. این امر باعث می شود تا از دزدی و سرقت جلوگیری شود.

بیشتر بخوانید:

به پست امتیاز دهید (سمت چپ 5 ستاره)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =