دوربین مداربسته هایک ویژن- دستگاه ضبط کننده ویدئویی هایک ویژن

دوربین مدار بسته IP camera (تحت شبکه)

دوربین های مداربسته تحت شبکه یا IP camera، دوربین هایی هستند که برای انتقال صدا، تصویر و کلیه ارتباطات از شبکه یا اینترنت استفاده میکند. این نوع دوربین ها طرفداران بسیاری از میان دوربین ها دارند.

دوربین مدار بسته آنالوگ

دوربین های مداربسته آنالوگ یا همان توربو HD از اولین نسل های دوربین مداربسته هستند. این دوربین ها  برای انتقال سیگنال تا دستگاه ضبط کننده (NVT-DVR)از سیگنال های آنالوگ استفاده می کنند.

هایک ویژن چیست؟

هایک ویژن یک شرکت چینی است که در سال 2001 تاسیس شد و به سرعت تبدیل به یکی از بهترین و وسیع ترین شرکت ها در دنیا شد. تخصص اصلی هایک ویژن تولید تجهیزات مرتبط با نظارت تصویری است. اگر بخواهیم از محصولات هایک ویژن برای شما بگوییم می توانیم دوربین مداربسته آنالوگ، دوربین مدابسته تحت شبکه، دستگاه dvr و nvr، دزدگیر و … را بازگو کنیم. این شرکت در روز توانسه است بیش از 200 هزار دوربین و 3000 دستگاه ضبط تصاویر تولید کند که بالاترین رکورد دربین شرکت های تولید کننده است.

2. قیمت هایک ویژن ها چند است؟

نکاتی در خرید محصولات هایک ویژن وجود دارد که قیمت را تعیین می کند و مهم تر قبل از خرید باید اطلاعات کافی را داشته باشید.
• قبل از انتخاب محصول از موجود بودن مطلع شوید.
• لیست قیمت محصولات هایک ویژن اول هر ماه در سایت آپدیت می شود و بهتر است قبل از خرید شما ببینید.
• برای اطلاعات تخصصی تر از محصول با کارشناسان فنی تماس حاصل فرمایید.
• برای مشاهده پرفروش ترین دوربین مدار بسته هایک ویژن و آشنایی با مشخصات می توانید به صفحه فروشگاه هایک ویژن مراجعه نمایید.
• برای انتخاب دقیق محصول از صفحه راهنما کمک بگیرید.

3.دوربین های هایک ویژن چند نوع است؟

دوربین های هایک ویژن را می توان از نظر ساختار، کاربرد و فنی به چهار دسته تقسیم کرد:
1. نوع بدنه دوربین مداربسته
2. کیفیت تصویر
3. نوع تکنولوژی
4. لنز دوربین
این دسته بندی متعلق به تمام دوربین های هایک ویژن است و هرکدام از دوربین ها از این ویژگی ها برخوردار هستند. دوربین های هایک ویژن در طولانی مدت کیفیت سیستم های امنیتی خود را حفظ می کند. تنوع در این برند به مخاطب امکان انتخاب متنوع و بهتری را می دهد که یک امتیاز بزرگ برای این شرکت است.

4. مزایا هایک ویژن چیست؟

دوربین های هایک ویژن مزایای زیادی دارد که ما مهم ترین ها را در اینجا بازگو خواهیم کرد.
• نصب آسان مهم ترین ویژگی این دوربین ها است که در بین مردم محبوب شده است. این دوربین ها هیچ کابل و لوازم جانبی دیگری ندارند و برای نصب بسیار راحت و آسان است به همین دلیل در خانه ها و شرکت ها حتی از این دوربین ها استفاده می شود.
• قیمت بسیار مناسب این دوربین ها یکی از مهم ترین مزایا است. زمانی که هزینه نصب پایین باشد فروش بالاتر می رود.
• استفاده ازاین دوربین ها بسیار آسان است به همین دلیل هر فردی برای آسایش و امنیت خود می تواند ازاین دوربین ها استفاده کند.
• امکان دید زیادی را دارد و برعکس دوربین هایی که سیم دارد این دوربین بی سیم خیلی خوب می تواند تمام منطقه مورد نظر را پوشش دهد.
• طراحی زیبا و مناسب این دوربین ها بسیار کاربردی و خوب است زیرا غیر از حفظ امنیت می توانید تمام منطقه مورد نظر را به دلیل طراحی خوب تحت نظر داشته باشید.