دوربین مداربسته – دوربین مداربسته آلتون – دوربین مداربسته رایسک – دستگاه ضبط کننده ویدئویی رایسک

آلتون سیستم فروشنده انواع دوربین مداربسته در یزد و سراسر کشور. ارائه بهترین دوربین مداربسته با توجه به نیاز شما و بهترین قیمت. برای مشاوره خرید دوربین مداربسته با شماره 0358283343 تماس بگیرید.

خرید انواع دوربین مداربسته – برند های دوربین مداربسته – دوربین مداربسته داهواخرید دوربین مداربسته یزد

دوربین مدار بسته IP camera (تحت شبکه)

دوربین مداربسته تحت شبکه یا IP camera، دوربین هایی هستند که برای انتقال صدا، تصویر و کلیه ارتباطات از شبکه یا اینترنت استفاده میکند. این نوع دوربین ها طرفداران بسیاری از میان دوربین ها دارند.

دوربین مدار بسته آنالوگ

دوربین مداربسته آنالوگ یا همان توربو HD از اولین نسل های دوربین مداربسته هستند. این دوربین ها  برای انتقال سیگنال تا دستگاه ضبط کننده (NVT-DVR)از سیگنال های آنالوگ استفاده می کنند.

دستگاه ضبط کننده ویدیوئی DVR

محصولات RISEC شامل چه چیز هایی است؟

محصولات RISEC  که هر کدام از محصولات بسیار کاربردی است شامل موارد دوربین مداربسته IP camera، دوربین مداربسته آنالوگ، دستگاه ضبط کننده ویدئویی DVR و دستگاه ضبط کننده ویدئویی NVR است که هر کدام از این موارد دارای انواع فراوان است.

قیمت محصولات RISEC چقدر است؟

به دلیل نوسان قیمت محصولات RISEC، شما می توانید با شماره های پایین صفحه تماس حاصل فرمایید و قیمت دقیق و سوالات مربوط به محصولات را از کارشناسان با تجربه ما اطلاع بگیرید.

از محصولات RISEC در چه مکان هایی استفاده می شود؟

محصولات RISEC  انواع متفاوتی دارد که هر کدام دارای مزایا و ویژگی های مختلفی است. از محصولات RISEC می توان در تمام مکان ها استفاده کرد. شما می توانید برای انتخاب دوربین مدار بسته مناسب با کارشناسان ما مشورت کنید و دوربین مناسبی برای فضای دلخواهتان انتخاب و خریداری کنید.