خرید و قیمت دوربین‌های امنیتی و نظارتی شیائومی

دوربین مداربسته شیائومی

دوربین‌های امنیتی و نظارتی شیائومی یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده در مکان‌های عمومی و خصوصی است. این دوربین علاوه بر امکان ذخیره تصاویر روی کارت‌های حافظه با ظرفیت 32 گیگابایت امکان اتصال به اینترنت و دریافت اطلاعات روی گوشی تلفن همراه را نیز فراهم می‌آورد. ظاهر دوربین شیک و به شکل یک توپ کوچک یا یک استوانه ساده است که جذابیت زیادی به آن بخشیده است.

MJSXJ10CM

دوربین MJSXJ‏10‏CM مدل پیشرفته‌تر دوربین MJSXJ03HL است این دوربین امنیتی و نظارتی ضد آب بوده و با قابلیت ذخیره اطلاعات روی کارت حافظه و ارسال آن به‌صورت آنلاین را دارد. قیمت این دوربین بین 959 الی 982 هزار تومان متغیر است.

MJSXJ09CM

دوربین MJSXJ09CM یکی از دوربین مداربسته شیائومی با قیمت بین یک الی 3 میلیون تومان است که امکانات نسبتاً خوبی را در اختیار مصرف‌کنندگان می‌گذارد. ایّن دوربین‌ها با وزن 310 گرم و رزولوشن تصویر 2K بین 1,164 میلیون تومان الی 1,200 میلیون تومان متغیر است.

mwc13

دوربین mwc13 از جمله بهترین دوربین‌های امنیتی و نظارتی شیائومی است گه قیمت بالای 3 میلیون تومان دارد. این دوربین ضد آب بوده و با امکانات زیادی عرضه می‌شود. قیمت این دوربین بین 3,100 میلیون الی 3,200 میلیون تومان متغیر است.

مقالات مشابه

محصولات فروشگاه اینترنتی آلتون سیستم

دوربین تحت شبکه بولت

دوربین مداربسته

محصولات هایک ویژن

دوربین مداربسته تحت شبکه RNC-SP4310WD-ST

محصولات رایسک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.