خرید و قیمت دوربین‌های امنیتی و نظارتی شیائومی

دوربین مداربسته شیائومی

دوربین‌های امنیتی و نظارتی شیائومی یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده در مکان‌های عمومی و خصوصی است. این دوربین علاوه بر امکان ذخیره تصاویر روی کارت‌های حافظه با ظرفیت 32 گیگابایت امکان اتصال به اینترنت و دریافت اطلاعات روی گوشی تلفن همراه را نیز فراهم می‌آورد. ظاهر دوربین شیک و به شکل یک توپ کوچک یا یک استوانه ساده است که جذابیت زیادی به آن بخشیده است.

MJSXJ10CM

دوربین MJSXJ‏10‏CM مدل پیشرفته‌تر دوربین MJSXJ03HL است این دوربین امنیتی و نظارتی ضد آب بوده و با قابلیت ذخیره اطلاعات روی کارت حافظه و ارسال آن به‌صورت آنلاین را دارد. قیمت این دوربین بین 959 الی 982 هزار تومان متغیر است.

MJSXJ09CM

دوربین MJSXJ09CM یکی از دوربین مداربسته شیائومی با قیمت بین یک الی 3 میلیون تومان است که امکانات نسبتاً خوبی را در اختیار مصرف‌کنندگان می‌گذارد. ایّن دوربین‌ها با وزن 310 گرم و رزولوشن تصویر 2K بین 1,164 میلیون تومان الی 1,200 میلیون تومان متغیر است.

mwc13

دوربین mwc13 از جمله بهترین دوربین‌های امنیتی و نظارتی شیائومی است گه قیمت بالای 3 میلیون تومان دارد. این دوربین ضد آب بوده و با امکانات زیادی عرضه می‌شود. قیمت این دوربین بین 3,100 میلیون الی 3,200 میلیون تومان متغیر است.

به پست امتیاز دهید (سمت چپ 5 ستاره)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − یک =