خرید و قیمت دوربین های امنیتی و نظارتی رایمون

دوربین های امنیتی رایمون

 

دوربین های امنیتی و نظارتی رایمون، یکی از انواع دوربین‌های امنیتی با ثبت تصاویری با کیفیت متوسط به شمار می‌روند. این دوربین‌ها در طرح‌های مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. برای آشنایی بیشتر با این دوربین‌ها، مقاله زیر از آلتون سیستم را مورد مطالعه قرار دهید.

ویژگی‌های دوربین های امنیتی و نظارتی رایمون

دوربین های مدار بسته رایمون در نوع دوربین آنالوگ و دوربین تحت شبکه طراحی و عرضه می‌شوند. نوع اتصال در این دوربین‌ها سیمی بوده و به شکل‌های دوربین دام و دوربین بولت طراحی شده‌اند. دوربین‌های رایمون قابلیت چرخش ندارند و ثابت هستند. دوربین‌های بولت رایمون قابلیت دید در شب تا مسافت 20 متری را دارند.

فرمت‌هایی که ویدئوهای ثبت شده‌ از آن برخوردارند، به صورت AHD هستند. این دوربین‌ها از لنز 3.6 بهره‌ می‌برند. رزولوشن تصاویری که توسط دوربین‌های رایمون ثبت می‌شوند، در حدود 2 مگاپیکسل است. دوربین های امنیتی و نظارتی رایمون از آداپتور به عنوان منبع تغذیه استفاده می‌کنند. حسگر تصاویر تعبیه شده در این نوع دوربین‌ها، CCD است.

قیمت دوربین های امنیتی و نظارتی رایمون

قیمت دوربین های امنیت و نظارتی رایمون با توجه به نوسانات ارزی و محدودیت در محصولات وارداتی، به صورت ثابت مشخص نیست؛ برای استعلام قیمت این دوربین‌ها باید با شرکت‌های عرضه انواع دوربین‌های امنیتی از قبیل آلتون سیستم ارتباط برقرار کنید.

 استفاده از دوربین های امنیتی و نظارتی رایمون به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

دوربین های امنیتی و نظارتی رایمون بیشتر برای محل زندگی و دفاتر اداری گزینه مناسبی محسوب می‌شوند. این دوربین‌ها با اینکه قابلیت چرخش ندارند، ولی توانایی دید در شب، آن‌ها را به یکی از دوربین‌های پرطرفدار تبدیل کرده است. برای خرید انواع دوربین‌های امنیتی و نظارتی پیشنهاد می‌شود با شرکت آلتون سیستم در تماس باشید.

به پست امتیاز دهید (سمت چپ 5 ستاره)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هفده =