خرید و قیمت دوربین های امنیتی و نظارتی اوپتینا

قیمت دوربین های امنیتی اوپتینا

دوربین های امنیتی و نظارتی اوپتینا، یکی از محصولات برند اوپتینا در حوزه تولید محصولات امنیتی به شمار می‌روند. همچنین برند اوپتینا هم اکنون در کشورهای مختلفی از جمله ایران نمایندگی فعال دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوربین‌های اوپتینا، شما را به مطالعه مقاله زیر از آلتون سیستم دعوت می‌کنیم.

قابلیت‌های دوربین های امنیتی و نظارتی اوپتینا

برند اوپتینا دوربین‌های امنیتی خود را در دو نوع دوربین مداربسته آنالوگ و دوربین مداربسنه تحت شبکه عرضه می‌کند. دوربین‌های نظارتی از نظر طراحی ظاهری به دو دسته بولت و دام تقسیم می‌شوند؛ از این رو، اوپتینا محصولات خود را با ظاهر بولت و دام طراحی کرده است.

دوربین‌های اوپتینا قابلیت دید در شب تا مسافت حدود 50 متری دارند. همچنین بزرگ‌نمایی دیجیتال در بعضی از مدل‌ها تا 5 برابر صورت می‌گیرد. چنین ویژگی‌هایی، دوربین‌های اوپتینا را به یکی از برترین دوربین‌های نظارتی تبدیل کرده است.

نوع سیگنال آنالوگ AHD بوده و حسگر تصویری که در این دوربین‌ها تعبیه شده، از نوع CMOS است. همچنین با پشتیبانی از استاندارد IP66، در دوربین‌های بولت اوپتینا، جای هیچ‌گونه نگرانی برای استفاده در محیط‌های باز باقی نمی‌ماند. فناوری AHD در مدل‌های مختلف دوربین‌های اوپتینا به چشم می‌خورد.

قیمت دوربین های امنیتی و نظارتی اوپتینا

دوربین‌های نظارتی اوپتینا با قابلیت‌ها و امکاناتی که دارند، از نظر کاربران یکی از دوربین‌های با کیفیت بالا به شمار می‌روند. قیمت این دوربین‌ها بر اساس نوع و طراحی متفاوت بوده و بین 300.000 الی 900.000 تومان متغیر است.

پیشنهاد آلتون سیستم برای خرید دوربین‌های امنیتی و نظارتی اوپتینا

دوربین های امنیتی و نظارتی اوپتینا برای استفاده در محیط‌های بیرون خانه و دفاتر اداری بسیار مناسب هستند. البته نوع دام این دوربین با توجه به قابلیت‌هایی که دارند، در سالن‌های بزرگ برای برقراری امنیت مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای خرید انواع دوربین‌ مدار بسته ، می‌توانید از کارشناسان آلتون سیستم مشاوره دریافت کنید.

به پست امتیاز دهید (سمت چپ 5 ستاره)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یازده =