خرید و قیمت دوربین های امنیتی و نظارتی ملورین

دوربین های مداربسته ملورین از معروف‌ترین دوربین های هوشمند هستند که از انواع سنسورهای وایرلس حرارتی، مگنتی، حرکتی و … چشتیبانی می کنند. طراحی این دوربین‌ها به‌گونه‌ای است که میتوان بدون دزدگیر و با تنظیمات خاص از آن استفاده کرد. به کمک دفترچه راهنمای فارسی این تنظیمات قابل اجراست.

مهمترین نکته‌ای که سبب تمایز این محصول شده استفاده همزمان دوربین و دزدگیر است محصول است. مصرف کننده از هرجای دنیا میتواند دوربین را کنترل و به تصاویر دسترسی مستقیم داشته باشد. دوربین های مداربسته ملوریم به سیم‌کشی نیازی ندارند و تنها با سنسورهای چشمی، گاز، دود و مگنتی کار میکند.

یکی دیگر از مزایای ویژه دوبین‌های مداربسته ملورین این است که شناسایی حرکات تنها در جلوی دوربین اتفاق نمی افتد و سنسورهای قرار گرفته همواره پشت دوربین را نیز رصد می کنند.

قیمت دوربین های امنیتی و نظارتی ملورین

ابعاد و وزن پایین دوربین های مداربسته ملورین در قیمت آن اهمیت زیادی دارند. همین ویژگی ها سبب شده تا قابلیت نصب در اکثر مکان ها را داشته باشند. امکان نصب کارت حافظه MicroSD، امکان مشاهده تصاویر در شب در محدوده 10 متری، قابلیت پشتیبانی رزولوشن تا 720 P و … از مهمترین ویژگی‌های این محصول است که در قیمت آن تاثیر دارند.

به پست امتیاز دهید (سمت چپ 5 ستاره)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =