نصب دوربین مداربسته در یزد

نصب دوربین مداربسته

سرعت دزدی، جرم و جنایت در این روزها به شدت افزایش یافته است و این باعث شده که مردم ترس زیادی برای ترک منزل و یا مغازه داشته باشند؛ شاید شما هم مثل من تصمیم به نصب دوربین مداربسته در یزد بگیرید؛ من یک مغازه و خانه ویلایی دارم؛ روزها در مغازه و شب‌ها در خانه هستم؛ تنها راهی که باعث می‌شود اموال من مورد سرقت قرار نگیرد، نصب کردن یک دزدگیر و دوربین مداربسته در منزل و مغازه است. اما سئوال مهم این است؛ چگونه این کار را انجام دهیم؟

شرکت‌های زیادی دغدغه تامین امنیت محیط را دارند؛ یکی از این شرکت‌ها آلتون سیستم است؛ ما برای همشهری‌هایمان، قیمت و کیفیت دوربین‌ها را ضمانت می‌کنیم تا آن‌ها پس از ترک محیط، نگران مورد سرقت قرار گرفتن وسایل خود نباشند.

نصب دوربین

شما پس از خواندن این مقاله، اطلاعات مهمی مانند چرا و چگونه دوربین مداربسته را در منزل و مغازه نصب کنیم به دست می‌آورید.

چرا دوربین مداربسته نصب کنیم؟

پول، طلا، جواهرات، وسایل زینتی، وسایل کوچک قیمتی، اموال گران و… همیشه مورد سرقت قرار می‌گیرند. بعد از نصب دوربین مداربسته در یزد مانند دیگر شهر و کشورها، احتمال وقوع سرقت، 40 درصد کاهش می‌یابد.

برای اینکه سارقان در یزد نتوانند وسایل منزل و یا مغازه را سرقت کنند، یا به سختی سرقت کنند و یا بعد از دیدن سیستم امنیتی، بدون سرقت محل را ترک کنند، تنها یک راه وجود دارد و آن هم نصب دزدگیر و دوربین مداربسته در یزد است.

تحلیل‌ها نشان می‌دهد که سارقان در مکان‌هایی که دوربین مداربسته نصب شده باشد، سرقت نمی‌کنند. 

شما اگر دوربین مداربسته را نصب کنید، با خیال راحت‌تری می‌توانید منزل و مغازه را ترک کنید و همچنین اگر سارق اموال شما را بدزد، این احتمال وجود دارد که به کمک دوربین مداربسته‌ای که نصب کردید عکس و صدای او ثبت و ضبط شود و سریع‌تر بتوانید اموال خود را برگردانید.

اگر سیستم امنیتی در منزل و یا مغازه نصب نباشد، بعد از سرقت وسایل، احتمال پیدا کردن سارق وجود ندارد.

همچنین با پیشرفت گوشی‌های همراه و سیستم‌های امنیتی، بعد از وارد شدن سارق، این احتمال وجود دارد که سیستم امنیتی به شما هشدار ورود یک فرد مشکوک را بدهد و شما به کمک نیروی انتظامی یزد، در سریعترین زمان، سارق را دستگیر کنید.

چرا دوربین مداربسته نصب کنیم

هزینه نصب دوربین مداربسته در یزد

هزینه نصب دزدگیر و دوربین مداربسته در یزد، متنوع است؛ بسته به امکانات سیستم امنیتی، هزینه‌ها روزانه تغییر می‌کند؛ برای اینکه بدانید در مغازه و یا منزل خود، کجا و کدام سیستم امنیتی انتخاب کنید، بهتر است با شرکت‌های تامین امنیت محیط، تماس برقرار کنید تا از آخرین قیمت‌ها مطلع شوید.

البته چیزی که باید گفت، این است که نصب یک سیستم امنیتی، ارزش بیشتری دارد؛ زیرا ممکن است در یک روز پس از سرقت اموال شما، میلیون‌ها تومان خسارت به شما وارد شود.

مزایا نصب دوربین مداربسته در یزد

یکی از به صرفه ترین هزینه‌ها برای حفظ امنیت در محل کار و منزل، نصب سیستم امنیتی است؛ زیرا در شناسایی افراد سارق، سودجو و قانون شکن کمک می‌کند. در زیر مزایای نصب دوربین مداربسته در یزد را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

مزایا نصب دوربین مداربسته در یزد

 1. کاهش خطر و هزینه به دلیل امکان مشاهده کامل محیط کار یا منزل به صورت لحظه‌ای در کامپیوتر یا گوشی موبایل.
 2. پس از ترک منزل خیال شما راحت تر است و به کمک سیستم امنیتی، می‌توانید مدارک سرقت را ذخیره کنید.
 3. جلوگیری و کشف جرم پس از نصب دوربین مداربسته
 4. پوشش 100 در صدی محیط
 5. صادقانه کار کردن کارمندان
 6. بهبود نظم و دیسیپلین در بین کارمندان و مشتریان
 7. جلوگیری از رخ دادن حوادث امنیتی مانند آتش سوزی و…
 8. کمک به دستگیری مجرمان
 9. کمک به رصد کردن ترافیک فضاهای عمومی و شناسایی افراد سودجو و قانون شکن

چگونه دوربین مداربسته در یزد نصب کنیم؟

برای نصب دزدگیر و دوربین مداربسته در یزد، باید بر اساس استانداردهای تعریف شده، سیستم امنیتی را نصب کنید؛ شما می‌توانید از ما برای نصب دوربین مداربسته کمک بگیرید، اما فرایند نصب این سیستم امنیتی، به شرح زیر است.

 1. تهیه نقشه منطقه مورد نظر

در محلی که می‌خواهید دوربین مداربسته نصب شود، باید یک نقشه برای اجرای دوربین مداربسته طراحی کنید.

 1. انتخاب تجیزات مناسب

پس از طراحی نقشه و تعیین مختصات نقشه، حالا نیاز است که لوازم مورد نیاز را تخمین بزنید و آن ها را تهیه کنید.

 1. تعیین محل نصب تجهیزات

محل مناسب برای نصب تجهیزات مانند دوربین، کابل، دستاگه‌های DVR و… انتخاب کنید.

 1. کابل کشی و برقراری مدارهای سیستم امنیتی

در حالت اول نصب دوربین های مداربسته مدار آنالوگ یا HD، دوربین به برق و دستگاه DVR متصل کنید.

در حالت دوم نصب دوربین های مداربسته تحت وب، به ای پی یا NVR و سوئیچ شبکه نیاز است تا این دوربین به کمک کابل‌های Cat5 ، cat5e، cat6 و… به سوئیچ شبکه و دستگاه NVR متصل شود.

در حالت سوم دوربین مداربسته به صورت بیسیم اطلاعات را دریافت و انتقال می‌دهد.

 1. اجرای تنظیمات سیستم امنیتی

در مرحله آخر باید از نصب صحیح دوربین‌ها، ارسال تصاویر به تلفن همراه یا دیگر سیستم‌ها، زاویه دید دوربین ها و… بررسی کنید.

شما می‌توانید با برقراری تماس با شرکت آلتون سیستم، به راحتی در سریعترین زمان حتی اگر تخصص خاصی در مورد نصب دوربین مداربسته ندارید، به کمک ما یک دوربین مداربسته در یزد نصب کنید.

چگونه دوربین مداربسته در یزد نصب کنیم؟

سفارش نصب دوربین مداربسته در یزد

برای نصب و راه‌اندازی دوربین مداربسته، به تجهیزات و لوازم مخصوص نیاز دارید. اگر تجیزات و لوازم مخصوص هم دارید، به یک نفر نیاز دارید که این سیستم امنیتی را برای شما نصب کند. اگر اهل یزد هستید، برای نصب دوربین مداربسته، و تشخیص بهترین برند دوربین مداربسته، بهترین مکان نصب دوربین مداربسته می‌توانید از آلتون سیستم کمک بگیرید.

دلیل محبوبیت آلتون سیستم در نصب دوربین مداربسته در یزد، تضمین قیمت و کیفیت، گارانتی محصولات به صورت تضمینی، پشتیبانی خوب، سابقه طولانی و روزمه خوب در زمینه نصب سیستم امنیتی است.

شما می‌توانید قبل از خرید دوربین مداربسته از آلتون سیستم، با پشتیبانی این شرکت تماس بگیرید و سئوالات مهمی که ذهنتان را مشغول کرده بپرسید تا آن‌ها شما را راهنمایی کنند.

به پست امتیاز دهید (سمت چپ 5 ستاره)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =