سوالات قبل از خرید دوربین مداربسته

دوربین مداربسته (CCTV)یا همان تلویزیون مداربسته که با این تفاوت تلویزیون پخش عمومی می شود اما دوربین به تعداد محدودی نمایشگر که برای شناسایی افراد به طور محرمانه استفاده می شود. دستگاهی برای نظارت و یا رصد یکسری از وقایع که میتواند به صورت ضبط ویدئو و یا تصویر باشد. از این دستگاه میتوان برای نظارت انواع تخلفات ترافیکی و یا مجرمانه استفاده کرد.

آلتون سیستم بعلاوه بر فروش حضوری دوربین مداربسته می تواند مناسب با نیاز شما ان

برای خرید انواع دوربین های مدار بسته می‌توانید به فروشگاه‌های سطح شهر مراجعه کرده و دوربین مورد نظر خود را خریداری کنید. اما اگر می‌خواهید پیش از خرید دوربین مشاوره تخصصی دریافت کنید و محصول مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید، آلتون سیستم با سال‎‌ها تجربه تخصصی در زمینه فروش انواع دوربین‌های مدار بسته همراه شماست. توجه داشته باشید که خرید و نصب دوربین‌های مدار بسته امری بسیار تخصصی است. اگر به هنگام خرید دقت کافی نداشته باشید ممکن است هزینه زیادی به ازای خرید دوربینی پرداخت کنید که کارایی مورد نیاز شما را ندارد. بهترین دوربین مدار بسته با قیمت‌های مناسب را می‌توانید در سایت آلتون سیستم مشاهده کنید.

در صورت خرید این دوربین کار نصب آن را باید به نصاب دوربین مدار بسته بسپارید تا از امنیت دوربین و کارکرد صحیح آن اطمینان یابید. طبق آمار با نصب این دوربین‌ها در اماکن مختلف، آمار وقوع جرم تا ۴۰ درصد کاهش یافته است. بنابراین بهتر است برای حفظ جان و اموال خود در محل کار یا زندگی از نصب یک دوربین مدار بسته غافل نشوید. پیش از نصب دوربین مدار بسته نیاز است نیروهای متخصص از محل پروژه دیدن کنند. پس از بازدید محل پروژه مشخص می‌شود چه مقدار کابل مورد نیاز است. سپس فرایند کابل کشی، داکت کشی و در نهایت نصب و کانفیگ دوربین‌های مدار بسته تحت شبکه یا آنالوگ صورت می‌گیرد.

قیمت نصب دوربین مدار بسته به هزینه‌های جانبی چون هزینه‌های کابل کشی و اجرت نصاب دوربین بستگی دارد. برای جلوگیری از آسیب دیدن دوربین مجددا توصیه می‌شود که از یک شرکت نصب دوربین مدار بسته کمک بگیرید. طریقه نصب دوربین مدار بسته روی دیوار یا زیر سقف، نصب دوربین مدار بسته روی گوشی و همچنین چگونگی نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه را فقط یک نصاب ماهر می‌داند.

برای سفارش و خرید دوربین مداربسته در استان یزد و شهر یزد لطفا با شماره های مهندس متوسلیان تماس بگیرید.

قیمت دوربین های مداربسته آلتون سیستم در یزد رقابتی بوده و خیالتان از کیفیت کار و ضمانت نصب راحت باشد.

سوالی دارید؟ از متخصصان ما بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =