مناسب ترین دوربین مداربسته برای کارخانه در یزد

دوربین مناسب کارخانه

مناسب ترین دوربین برای کارخانه، چه نوع دوربینی است؟ امروزه به دلیل افزایش درخواست ها برای خرید و نصب دوربین های مدار بسته در کارخانه ها، فروش این محصول روز به روز در حال افزایش است. با توجه به افزایش سرقت ها در سطح کشور، مسئولین کارخانه ها تمایل پیدا کرده اند تا با کمک ابزارهای محافظتی (مانند دوربین های دار بسته) از اموال و سرمایه های خود محافظت کنند. 

هنگام خرید دوربین مدار بسته کارخانه، سوالاتی در ذهن خریداران ایجاد می شود که ممکن است آنها را دچار سردرگمی کند. سوالاتی مانند: چه تعداد دوربین برای کارخانه نیاز است؟ چه نوع دوربین هایی برای کارخانه ها مناسب است؟

 دوربین ها بر اساس نیاز مصرف کننده، در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. نوع دوربین مدار بسته مناسب کارخانه باید بر اساس نیاز محیط انتخاب شود. به عنوان مثال دوربین هایی که در فضای بیرونی کارخانه نصب می شوند، باید توانایی سازگاری با انواع شرایط آب و هوایی را داشته باشند. اگر این دوربین ها نتوانند با انواع آب و هوا سازگار شوند، در آینده دچار اختلال در عملکرد خواهند شد. 

ممکن است کارخانه ای که قصد نصب دوربین مدار بسته را دارد، دمای بسیار بالایی داشته باشد. دوربین انتخاب شده باید مقاومت لازم را در برابر دمای بالا داشته باشد، در غیر این صورت دچار آسیب دیدگی می شود. به همین دلیل نمی توان نوع خاصی از دوربین مدار بسته را برای تمام کارخانه ها معرفی کرد. 

دوربین برای کارخانه

تعداد دوربین های مدار بسته مورد نیاز برای کارخانه نیز بر اساس معیار هایی مانند تعداد درب ها، ورودی ها، اتاق های نگهداری اسناد، سالن غذا خوری، محل فعالیت پرسنل، پارکینگ، فضای بیرونی کارخانه و… مشخص می شود. در نتیجه نمی توان گفت به چند عدد دوربین برای نصب در کارخانه نیاز است. 

نصب دوربین مدار بسته در یزد

 برای نصب ابزارهای محافظتی مانند دوربین مدار بسته لازم است تا از متخصصین و نصابان دوربین های مدار بسته کمک گرفت. این افراد به دلیل تجربه و مهارت لازم دوربین را به درستی در محل نصب می کنند. اگر دوربین به درستی نصب نشود، عملکرد درستی نخواهد داشت. به همین دلیل لازم است تا از افراد خبره در نصب دوربین های مدار بسته کمک گرفت. 

نصب دوربین مدار بسته

مزایای استفاده از ابزارهای حفاظتی در کارخانه 

انواع دوربین های مدار بسته با امکانات مختلف تولید و به بازار عرضه شده اند، اما دوربین های نصب شده در کارخانه ها و مراکز صنعتی باید یک سری ویژگی ها و خصوصیاتی داشته باشند. این ویژگی ها کمک می کنند تا امنیت کارخانه افزایش پیدا کرده و خیال کارکنان و مسئولان کارخانه از بابت دزدی و سایر مشکلات آسوده باشد. ویژگی دوربین های مدار بسته مناسب کارخانه عبارتند از:

یکی از ویژگی های دوربین های مناسب کارخانه ها، قابلیت زوم کردن فیلم های ضبط شده و لایو است. این ویژگی باعث می شود تا بتوانید با دقت بیشتری نظارت داشته باشید. 

دوربین های مدار بسته کارخانه، باید کیفیت بالایی داشته باشند. اگر کیفیت تصاویر این دوربین های مدار بسته پایین باشد، نمی توان به صورت دقیق جزئیات تصاویر را مشاهده کرد. 

ویژگی های دوربین های مناسب کارخانه

یکی دیگر از ویژگی های دوربین های مدار بسته، BACKUP AVL است. به کمک این ویژگی می توان فیلم های گرفته شده دوربین ها را بدون نصب نرم افزار در گوشی و رایانه مشاهده کرد. با کمک دوربین های مدار بسته مناسب کارخانه ها می توان اشیاء خاص را نیز جستجو کرد. 

بیشتر بخوانید:

قیمت و خرید دوربین کارخانه در یزد

مسئله قیمت و هزینه ها، با توجه به اوضاع اقتصادی حاکم بر کشور مسئله بسیار مهمی است. عوامل مختلفی بر قیمت دوربین های مدار بسته تاثیر می گذارند. عواملی مانند برند تولید کننده دوربین، متراژ کابل کشی، کیفیت دوربین، ارتفاع نصب دوربین، هزینه نصب داکت، تعداد دوربین مورد نیاز، هزینه نصب لوله فلکسی و… بر قیمت تمام شده دوربین مدار بسته کارخانه تاثیر می گذارند. 

بعضی از افراد هنگام خرید دوربین مدار بسته کارخانه، به دنبال ارزان قیمت بودن محصول هستند، اما هیچ ارزانی بی حکمت نیست. بدیهی است هر چه قدر دوربین مدار بسته کیفیت بالاتری داشته باشد، قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. قیمت پایین دوربین مدار بسته، نشان دهندهکیفیت پایین آن است. دوربین هایی که کیفیت پایینی دارند نمی توانند انتظارات شما را برآورد کرده و معمولا به سرعت دچار اختلال در عملکرد می شوند. به همین دلیل به شما توصیه می شود تا دوربین های باکیفیت را از مراکز معتبر و قیمت استاندارد خریداری نمایید.

آلتون سیستم، ارائه دهنده انواع دوربین های جدید و باکیفیت است. می توانید برای خرید دوربین های مناسب کارخانه با کارشناسان فروش این برند تماس حاصل فرموده و اقدام به خرید نمایید. کارشناسان فروش آلتون سیستم به شما کمک می کنند تا با سهولت بیشتری دوربین مدار بسته مناسب کارخانه خود را خریداری نمایید.

بیشتر بدانید:

به پست امتیاز دهید (سمت چپ 5 ستاره)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =