خرید و قیمت دوربین های امنیتی و نظارتی ویمتگ

دوربین های امنیتی ویمتگ

دوربین های امنیتی و نظارتی ویمتگ، با هوش مصنوعی خود برای محافظت و برقراری امنیت یکی از برترین دوربین‌های مداربسته محسوب می‌شوند. طیف وسیعی از انواع مدل‌های دوربین ویمتگ، انتخاب دوربین براساس نوع نیاز را آسان کرده است. برای اینکه بیشتر با امکانات دوربین‌های ویمتگ آشنا شوید، مطالعه مقاله زیر از آلتون سیستم پیشنهاد می‌شود.

انواع دوربین های امنیت و نظارتی ویمتگ

دوربین‌های امنیتی ویمتگ به شکل‌های دام و بولت در مدل‌های مختلفی طراحی و عرضه شده‌اند. اکثر این دوربین‌ها با رزولوشن‌های 2، 3 و مگاپیکسلی هستند. پشتیبانی از استاندارد ضدآب IP66 امکان استفاده در محیط‌های باز را فراهم کرده است. همچنین قابلیت دید در شب به صورت رنگی، ذخیره فیلم‌ها در حافظه ابری، چرخش 360 درجه‌ای در بعضی از مدل‌ها برای دوربین‌های ویمتگ مشاهده می‌شوند.

فناوری Wi-Fi نیاز به هرگونه سیم برای اتصال این دوربین‌ها را از بین برده است. وجود هوش مصنوعی برای تشخیص چهره‌ و حساس بودن به کوچک‌ترین حرکات در دوربین ‌های امنیتی و نظارتی ویمتگ آن‌ها را به هوشمندترین دوربین‌های مداربسته تبدیل کرده است.

قیمت دوربین های امنیتی و نظارتی ویمتگ

دوربین‌های نظارتی ویمتگ، از نظر ارزش خرید در برابر قیمت و نصب و کاربری آسان، جزو برترین دوربین‌ها به شمار می‌روند. قیمت این دوربین‌ها در حال حاضر، در محدوده 1.200.000 الی 3.500.000 تومان قرار دارد.

خرید دوربین‌ امنیتی ویمتگ به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

دوربین های امنیتی و نظارتی ویمتگ انواع مدل‌ها را شامل می‌شوند و برای هر کسی که به دنبال امنیت بیشتری است، پیشنهاد می‌شود. این دوربین‌ها اکثرا قابلیت چرخش 360 درجه‌ای داشته و اتصال بی‌سیم، مراحل نصب را آسان‌تر می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی انواع دوربین‌های مداربسته، وب‌سایت آلتون سیستم راهنمای خوبی برای شما در این زمینه است.

به پست امتیاز دهید (سمت چپ 5 ستاره)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =